TATİL ARA

Marmaris Otelleri ve Konaklama Yerleri

 Gökyüzü ve deniz mavisinin, yüksek çam ormanlarının yeşili ile buluştuğu, uzun girift kıyı şeridi, bugüne kadar iyi korunmuş koyları ve limanları, doğal limanı, antik kentleri ile Türk ve Dünya Turizm merkezlerinin arasında önde gelen turizm cennetidir Marmaris. Mavi yolculuğun odak noktasında bulunan Marmaris sahip olduğu çam ormanları nedeniyle halk arasında "Yeşil Marmaris" olarak anılmaktadır.

Tarihin her devrini ve geçmişe ışık tutan etkileyici arkeolojik bulguları, muhteşem ve güzel doğasının büyüsüne kapılarak gezilen her yerde görmek mümkün. Arkeolojik yapısının dışında, ziyaretçilerine sunduğu uzun plajları ve eşsiz maviliği ile deniz, yüzme ve her türlü su sporu ile çeşitli festivallerin düzenlendiği yat turizmi için mükemmel bir tatil beldesidir. İlçede Türkiye ve Doğu Akdeniz'in en gelişmiş mavi bayraklı marinası (Netsel Marina) bulunmaktadır. Aynı zamanda, yarım veya tam günlük, kano turları, at gezintisi , doğa yürüyüşleri, yat turları ,köy gezileri,cip safari ve Efes, Pamukkale, Dalyan ve Kaunos gibi bölgeleri ziyaretler şeklinde çevre gezileri konusunda geniş bir yelpaze sunulmuştur.

Marmariste bütçenize uygun bir tatil geçirmek istiyorsanız eğer, Eylül ayı tam mevsimi. Bu ayda otellerin doluluk oranlarıda uygun, erkan rezarvasyonun sizi her zaman bir adım öne geçireceğini unutmayın. Marmaris otelleri sayfamızda, Marmaris'in en güzel otellerini inceleyebilir, Marmaris Otel Fiyatlarını görebilir, Marmaris otel fotoğrafları ve resimlerine bakabilir, Marmaris pansiyonları, Marmaris otelleri, Marmaris Apart Otelleri ve Marmaris butik otelleri hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.okunma sayısı: 881