TATİL ARA

Fethiye Otelleri

 

Fethiye çok uzun zamandır Türkiye'nin en popüler tatil merkezlerinden biridir. Çok hızlı bir şekilde gelişen Ölüdeniz taraflarında yerli halktan çok yabancı milletler yaşamaktadır. Bir çok turizm aktivitelerinde Fethiye en çok turisti çeken bölge konumundadır. Bu aktivitelerin başında yamaç paraşütü gelmektedir. Artık yamaç paraşütü denilince ilk akla gelen yer Ölüdeniz olmuştur.

Fethiye'ye gelen tatilciler, bir iki günde tatil yapıp gidemezler çünkü Fethiye'de o kadar çok gezilmesi gereken yerler vardır ki bunu bir kaç günde gezmek tatilciler için imkansızdır. Son zamanlarda Eren dağı kayak projesi ile de adını Dünyaya duyurmaya başlayan Fethiye, mükkeml doğal güzellikleri ile ziyaretçilerini büyülemeye devam etmektedir. Fethiye, sessiz ve hırçın çocuk olarak lanse edilmektedir.

Fethiye de tatil geçirmek, masmavi denizi eşssiz adaları ile bir hayal gibidir. Fethiye'nin diğer bölgelerden ayrılmasının en büyük sebebi ise yemyeşil çam ormanlarıyala bezeli çevresinin tertemiz havasının olmasıdır. Fethiye geceleride oldukça renkli geçmektedir, birbirinden güzel clublar, barlar eğlenmeniz için hazır durumda en güzel yanı ise, elit bir kısmın bırada tatilini geçirmesi ve etrafta rahatsız edici olaylara mahal vermemeleri.

Fethiye otel fiyatları araştırıldığında sanılanın aksine otel fiyatları bakımından gayet uygun bir bölgedir, turizm yöresi olması ve bölgenin bolca turist çekmesi nedeniyle rekabetinde bol olarak yaşandığı Fethiye otel ve pansiyon fiyatları bakımından uygun bir yer olma özelliğini taşımaktadır. Her bütçeye göre pansiyon, otel, motel gibi işletmeler bulmak mümkündür. Fethiye otelleri sayfamızda, Fethiye'nin en güzel otellerini inceleyebilir, Fethiye Otel Fiyatlarını görebilir, Fethiye otel fotoğrafları ve resimlerine bakabilir, Fethiye pansiyonları, Fethiye otelleri, Fethiye Apart Otelleri ve Fethiye butik otelleri hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.