TATİL ARA

Ege Tatil Rehberi

  Ege'de tatil yapacaksınız ve kalacak otel mi arıyorsunuz?O zaman doğru yerdesiniz...
  Ege Tatil Rehberi, sizler için yaza önceden hazırlık yaptı ve Gökçeada'da şimdilik Foça'ya kadar yörelerin panoramalarını çekti.
  Bir tatile bütün Ege'yi sığdıramazsınız ama buradan hepsi hakkında bilgi edinebilirsiniz. Mesela Assos, briçok kişi duymuştur Assos'u, kimileri Asos olarak da bilir ve merak eder, işte burada Assos Antik Kenti, Limanı ve Kadırga Koyu panoramalarını sağ menüdeki Assos başlığı altındaki Assos Panoraması bölümünden ve ya Assos'taki otellerin panoramalarını ve bilgilerini de soldaki Assos Otelleri başlığına tıklayarak seçiminizi yapıp oteliniz hakkında istediğinizi öğrenebilir hatta otel msn kaydı yaptıysa canlı destek alabilirsiniz.

  Yaz sezonunda yapacağınız tatil için, sezon öncesinden rezervasyon yaptırmak için siz değerli misafirlerimize sunulan özel fiyatlardır erken rezervasyon indirimleri. Tüm dünyada Ocak ayından başlayan ve senelerden beri ekonomik tatile gitme şansı olarak değerlendirilen Erken Rezervasyon dönemleri Türkiye'de 6 seneden beri yapılmakta ve her sene daha da yaygınlaşmaktadır.

Ege'deki otellerde dinamik fiyatlama sistemi kullanılmaktadır. Yani otellerin doluluk oranları arttıkça fiyatları da artabilmektedir. Erken Rezervasyon döneminde hem sezon taban fiyatları kullanılmakta hem de bu taban fiyatlar üzerinden %50 ile %15 arasında ilave indirimler verilmektedir. Böylece tatilinizi, hem taban fiyatlardan hem de özel indirimlerle en ekonomik şekilde satın almış olursunuz.

Erken Rezervasyon kampanyası Ocak, Şubat, Mart, Nisan, Mayıs olarak 5 periyotta yapılmaktadır. Her periyot takribi 1 ay sürer ve periyot sonrası bir çok otel'in indirim oranları düşer.

Rezervasyonunuzu ne kadar erken yaparsanız o kadar ucuz tatile gidebilirsiniz. Tek yapmanız gereken tatile gideceğiniz dönemi belirleyip Ege otellerinin otel sayfalarındaki telefonları ve ya e-mail bölümlerinden otellere ulaşmak.

Tatil başlangıç tarihinden 14 gün öncesine kadar herhangi bir ücret ödemeden tarih değişikliği işlemi yapabilirsiniz. Tarih değişikliği işleminde işlem günü fiyat ve indirim oranları geçerli olacaktır. Bu tarihten sonraki değişiklik taleplerinizde, 7 gün kalaya kadar %35 extra ücret otel tarafından uygulanır. Son 7 gün kala yapılan değişiklik talepleri iptal hükmündedir.

Birçok misafirimiz rezervasyon işlemlerini Erken Rezervasyonun son gününe bırakmaktadır. Kimi zaman karar verilen otel son günkü ciddi talep ile dolmakta veya olası yaşanabilecek aksaklıklar (kredi kartı limitinin yetersizliği, eksil bilgi veya evraklar) rezervasyon süresinin uzamasına neden olabiliyor. Bu nedenle rezervasyonunuzu daha önceden yaptırmanızı tavsiye ederiz.