TATİL ARA

Assos'da Konaklama

Yaz tatilinden beklediklerinizi karşılayabilecek nitelikte otel ve pansiyonla sahip olan Assos, her kesime hitap eden konaklama ve etkinlik alternatifleri ile sizleri bekliyor.

Assos ve civarındaki koylarda büyük otellerden, kamping alanlarına kadar her bütçeye uygun konaklama imkanları bulunmaktadır.

Assos'ta otellerin çoğu tüm sene boyunca açık bulunuyor. Assos Antik Limanı ve Behramkale'de özellikle hafta sonu turizmi çok yaygın. O yüzden buralar kışın da hareketli. Yalnız hafta sonu konaklamak isterseniz hafta içine göre daha fazla ücret ödemek zorunda kalıyorsunuz. Hafta sonlarının hareketli geçmesi nedeniyle yıl boyunca hareketli bu sevimli belde. Özellikle yaz aylarında dolup taşıyor. Yaz ayları ılıman geçerken, ilkbahar ve sonbaharın yağışlı geçtiğini göz önüne bulundurarak yolculuğunuzu planlayabilirsiniz.

Assos'ta çok sayıda butik otel ve pansiyon mevcut. Butik oteller misafirperverlik açısından diğerlerine göre daha kaliteli. Konaklama fiyatları bu tür otellerde 80 - 150 TL arasında değişiyor. Koylardaki denize sıfır tesisler ise ancak deniz mevsimi ile canlanıyor. Bir de büyük tatil köyü tarzı oteller var Assos'ta. Kendilerine özel plajları da bulunan Assos otellerinde kalmak daha maliyetli ancak gerçekten güzel konaklama imkanları bulunuyor.

Eğer otelde konaklamak size cazip gelmiyorsa, sahil boyunca kamp yapmak ve çadırlarda kalmak bir diğer seçenek olabilir.

Bünyesinde barındırdığı kültür ve misafirperverlik ile Assos otelleri diğer beldelerden bir adım önde. Sizde bu ayrıcalıktan faydalanmak istiyorsanız Assos'a bekliyoruz.