TATİL ARA

Assos Otelleri

Assos Türkiye ve dünyada da tanınan tarihi bir tatil beldesi olduğundan bu beldeye rağbet oldukça fazladır özellikle yaz aylarında yoğun ilgi gören Assos'un otelleri de dolup taşmaktadır. Yabancı turist ziyaretleri olmasa da zaten Assos otellerinde yaz aylarında yer bulabilmek oldukça zordur.Assos'da sayıca az otel ve ya pansiyon tarzı konaklama işletmesi olduğundan dolu olması normaldir tabi fakat erken rezervasyon yaptırılırsa Assos otellerinde yer bulma imkanı vardır elbette.

   Yaz tatili beklentilerinizi karşılayacak nitelikte bir çok otel ve pansiyon işletmesine sahip olan Assos, değişik konaklama alternatiflerinin yanı sıra çevresiyle de tatil anlayışına keyif katan alternatiflere sahiptir.

  Assos hakkında bilgiler alabileceğiniz, Assos'a gitmeden orayı sanal tur ile gezebileceğiniz ve Assos'un en güzel otelleri ile otel fiyatlarını da bulabileceğiniz Assos Rehber sayfamıza hoşgeldiniz.

  Assos adlı bu güzel tatil beldesi hakkında mutlaka fikri olanlar vardır ama sanmasınlar ki Assos tv programlarında görüldüğü kadardır. Mesela Kadırga Koyu'nu, Sivrice Koyu'nu, Behramkale'yi ve tabii ki Antik Limanı gezmediyseniz Assos'u görmüş sayılmazsınız. Örneğin fotoğraf makinanız olmadan Assos'a gelmeyin pişman olursunuz çünkü Behramkale'deki tarihi tapınak gün batımını romantik bir akşam vaktine dönüştüren nadir yerlerden biridir ve o anda yanınızda olmasını isteyeceğiniz üç şeyden biri sevdiğiniz, biri fotoğraf makinanız ve diğeri de sanırım bu anı fotoğraflayacak birisi olur :)