TATİL ARA

ALTINOLUK (ANTANDROS)

Edremit Körfezinde Kaz Dağları'nın eteklerindeki Altınoluk'un, Alplerden sonra oksijen zenginliği bakımından 2.sırada olduğu kanıtlanmıştır.Altınoluk, mavi ile yeşilin uyumuyla, oksijenin sağlığınıza yansımasıyla, taze balığın organik sebzelerin zeytinyağıyla sofranızda buluşmasıyla kendinde hayranlık bırakacak bir güzelliğe sahip tatil beldelerimizden biri olarak, Edremit körfezinde bulunan Altınoluk, Antandros şehrinin ortaya çıkarılmasıyla tarihi zenginlikleri açısından da daha fazla merak edilen bir belde oldu.

 Derinliklerinde tarihin izlerini taşımış, aşklar biriktirmiş, sevgileri yaşatmış antik Antandros kentinin üzerine bambaşka dünyalar kurulu Altınoluk, Balıkesir'in gözbebeği beldesidir.

Altınoluk' a sadece tatil, deniz ve güneş için gelmez kimse, taşıdığı değerleri, yaşattığı kültürü de yaşamak için çoktur Altınoluk'un seveni...

Ve tertemiz mavi bayraklı denizi, huzur veren limanı, birbirinden güzel otelleri ile görülmeye, gidilmeye değer bir hazinedir Altınoluk...


(Located on the outskirts of Ida town of Altınoluk, the Alps after the oxygen has proven to be in second place in terms of wealth. Altınoluk, blue and green harmony, health reflection of oxygen, fresh fish, olive oil, organic vegetables to your table with holiday beldelerimizden buluşmasıyla itself as one of beauty, admiration that will, in the Gulf of Edremit Altınoluk, Antandros historical richness of the city in terms of removal of the more curious was a town.)