TATİL ARA

Edremit- Akçay Otelleri

  Akçay Edremit Körfezi'nin gözde yerlerinden biridir. Hem sakin huzurlu hem de heyecanlı ve hareketli tatil imkanlarını bir arada sunar size. Mesela merkeze biraz uzak ama keyifli, huzurlu, doğaya yakın bir yerde konaklamayı tercih edebilir aynı zamanda da denize olan uzaklığınız yine de sizi yormayacak kadar az olabilir. Ya da merkezde daha canlı, daha hareketli bir bölgede kalmayı tercih edebilir ama yine de doğanın güzelliğinden ayrılmamış olursunuz. Bu çeşitliliği bulabileceğiniz Akçay yöresinde uygun fiyatlı ve kaliteli olan otel, motel, apart ve pansiyonlardan birini tercih etme olanağınız fazla olduğundan karar vermekte biraz zorlanabilirsiniz ama her ihtiyaca ve her zevke hitap eden konaklama yerleri zenginliğine sahip olan Akçay yazlarınınız vazgeçilmez yerlerinden biri olabilir. Akçay Otelleri sayfamızda size uygun bir otel, motel, pansiyon veya apart otel mutlaka vardır.

Butik Oteller ; Genellikle sahibi tarafından işletilen, işleten kişiye her an ulaşılabilen. Sohbeti, yemesi, içmesi ev havasında gibi geçen. Normal otellerden farklı olan. Bir ahbap, arkadaş evine gidilmiş, konuk olunmuş hissi veren. Özel tasarımı ve tarzı olan, odaları normal oda numaralı olmayan. Kendine has ve özgün olan. Bir yerin taklidi olmayan. Ayrıldığınızda, kalbinizin ve ruhunuzun kaldığı yer olan. İlgi ve merak uyandıran. Otel atmosferini yaşatmamaya çalışan tesislerdir.Akçay Butik otellerini burada bulabilirsiniz.

Apart oteller, genellikle ailece tatil yapabileceğiniz, canınız ne isterse kendiniz pişirebileceğiniz, mutfağı, banyosu, salonu ve odaları bulunan apart daire tipi otellerdir.Akçay beldesinde bulunan apart otellerin bazıları web sayfamızda mevcuttur.